Změny ve streamer týmu

Nový rok přináší i změny v našem streamerském týmu. Někteří streameři odešli do pozadí, nahradili je ale noví, což můžete vidět i u nás na webu. Několik z nich si na začátek rozepsalo svůj vlastní blog.

Náš druhý channel na Twitchi, MagnaPUB, zeje prázdnotou. Může za to zejména novoroční, časová indispozice většiny týmu a vysílání s nimi jsou víceméně přesunuty hlavně na jejich osobní sítě. Bohužel, někteří si novoroční časový press prodlouží na neurčito. Jako naši diváci a fanoušci však nemusíte zoufat. Přichází hned několik nových posil do streamerských řad, včetně jedné talentované slečny. Pojďme se tedy společně podívat kdo odešel a kdo nás naopak posílí.

Loučíme se..

FIFA na PUBu, po odchodu Konyho, už není to co bývala, pro fanoušky této sportovní pecky máme ale dobrou zprávu. Jakmile se driskecz dostane z nemoci, opět by se měla FIFA v Magna týmu objevit. Vedle Konyho odchází z osobních důvodů také, dosud jediná zástupkyně něžného pohlaví u nás, Sallymera. Sally měla spoustu starostí s prací a její online aktivity se, na dobu neurčitou, přesouvají stranou. V Magna hospodě už nějakou dobu neuvidíte ani opileckou show Scrya nulajedničky. Toho rovněž pohltily pracovní povinnosti a veškerá online proaktivita je zastavena. Na závěr nás opouští také náš maskot a karetní mág Lil Woolfie neboli Woolfram. David se rozhodl naplno věnovat škole a hraní MTG a na Magnu už jednoduše nezbyl čas. Všem našim bývalým streamerům přejeme hodně štěstí v profesním, ale také osobním životě. Kdo ví, třeba se ještě shledáme.

Slibuju za kluky, slibuju za holky, za každého streamera, jednoho do školky.

No a do naší streamerské „školky“ přijímáme hned nové! Přestože jste některé již mohli spatřit v týmu na Twitchi, nasnadě je oficiální zpráva a oznámení.

Prvním novým přírůstkem se stal Variety streamer, který se dnes specializuje hlavně na závodní simulátory, ve kterých hraje za Gunrunners. Říká si Snoopyxur a jeho první blog na téma „Závodní simulátory na vzestupu“ Vás dost bavil. Snoopy se rozhodně řadí k jedním ze starších streamerů u nás. Jeho vysílání nejsou jen o bezduchém hraní, ale můžete si u něj i dobře pokecat a jeho interaktivní závody Rally jsou něco, co vás jistojistě pobaví. Honza se Vám ale raději představí sám:

Ahoj lidi! Jako nový člen streamerského týmu MagnaTV bych se Vám rád trošku představil.

Moje jméno je Jan Treml, je mi 29 let, bydlím kousek od Prahy a na poli české progamingové scény působím od roku 2003. Svou první multiplayerovou zkušenost jsem si prožil ve hře Vietcong, které jsem se nějakou chvíli také věnoval.

 Po vydání Call od Duty jsem této hře naprosto propadl a u série zůstal až do čtvrtého dílu. Hájil jsem barvy týmů jako Dog Soldiers, Illusion-Pictures Team, iRonix,eXperience a mnoho dalších v mnoha tuzemských českých turnajích. V době aktivního hraní CoD jsem se dále věnoval také moviemakingu pod záštitou organizace Illusion-Pictures, dreaMakers či inteRaction studio.

  V roce 2011 jsem skončil s aktivním hraním. Po šesti letech jsem si k hraní opět našel cestu a začal se streamem na channelu snoopyxur kde se věnuji nově vydaným titulům, sim racingu, leteckým simulátorům, ale také hrám jako CSGO, Escape from Tarkov, RoE atp. Sim racingu se věnuji aktivně a reprezentuji na tratích tuzemský celek Gunrunners.AOC. Tak jo, doufám, že se brzy uvidíme u mě na channelu :-)! Mějte se!

 

Další přírůstek do Magna family je slečna Emy_Ale. Ale pozor, není sama. Spolu s Emy streamuje dost často „panda“ Kwaxy, takže ne jedna, ale rovnou dvě ženy do domu! Myslíte, že bude mít Zaum odteď uklizeno a Nebri navařeno? To sice ne, ale za to si s holkama budete moct užít variety streaming jak se sluší a patří. Emy miluje FPSka, horrorovky a pivo, Kwaxy si zase libuje v RPG, Indie hrách a jak jsme již naznačili, její slabostí jsou pandy.

Obě streamerky a Snoopyho už můžete najít v našem MAGNA týmu, tak je neváhejte navštívit na jejich osobních kanálech!

SNOOPYXUREMY_ALE

 

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!