WoT – Náhled na nový patch

Zdravím Vás přátelé a příznivnci našeho týmu MAGNA TV.

Dnes jsem si já „Noční Jezdec“ pro Vás připravil první část poměrně obsáhlého článku ze hry World of Tanks, kde se společně podíváme do nadcházející aktualizace 1.4.

Akualizace přinese několik novinek, od vizuálních ůprav vašich vozidel, přes comeback staré mapy s názvem Ghost Town nebo-li Město Duchů, až po nové stroje ve Francouzské linii lehkých tanků a právě nová vozidla si společně s mapou  postupně rozebereme .

Začneme tedy vozidly.

Nová vozidla budou oproti starým strojům naprosto rozdílná, jelikož se bude jednat o vozidla kolová. Ano, čtete správně, kolová vozidla. Mě osobně se tento nápad strašně líbí, a proto jsem stáhnul testovacího klienta a pustil se do podrobnějšího průzkumu. Nové stroje uvidíme od VI. tieru po mém velmi oblíbeném stroji AMX ELC bis . Bude se jednat o kolové vozidlo AMD 178B a i když jsem si od tohoto stroje hodně sliboval, velice se u hry s těmito vozidly pobavil, zaznamenal jsem několik problémů.

  1. problémem je posádka oproti svému Francouzskému vrstevníkovi AMX 12t4 členy posádky namísto klasických třech členů, což už je jasné, že se posádka bude hůře expit.
  2. problémem je dohled, který absolutně nestíhá konkurenci ostatních lehkých tanků. Abych byl přesnější, tak s využitím obou dohledových skillů a montáží vylepšené ventilace a skládané optiky jsem se dostal na dohled 365 metrů, který když porovnám třeba s konkurentem z USA tankem T37 na kterém ještě nemám dokončen ani 1. skill na zvýšení dohledu a s vylepšenou ventilací a skládanou optikou jsem aktuálně na 438 metrech.
  3. problémem můžeme považovat na VI. úrovni i rychlost tohoto kolového zabijáka, protože maximální rychlostí 65 Km/h se pouze rovná většině svých protějšků.
  4. problém je dělo slabší průbojnost i menší poškození za minutu oproti zmiňovanému Americkému konkurentovi.

Ovšem abych nepsal jenom negativa tak v čem tento nový dravec bude vynikat bude schopnost se ukrýt před nepřáteli svým maskováním strčí do kapsy všechny VI lehké tanky která hra momentálně  nabízí.

Na závěr bych se rád podělil o takové menší zamyšlení. Tento stroj nebude skvělý aktivní průzkumík, dle mého úsudku to bude dobrý support, který si sedne do zadní linie a bude díky své mobilitě a maskování podporovat spolubojovníky z uctivé vzálenosti.

To by bylo pro tento článek vše těším se na Vás u pokračování kde si rozebereme Kolové vozidlo VII. úrovně EBR Hotchkiss.
Děkuji vám za přečtění a určitě nezapomeňte zanechat názor v diskuzi na našem FB. Mějte se nejlépe jak umíte a snad již brzy na streamu na viděnou. 🙂

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!