World Cup & Finále Contenders na Magně!

Již zítra se odehraje evropská část světového šampionátu v Overwatchi a spolu s ní velké finále, druhé sezóny EU Contenders. S Magnou budeme u toho a přineseme Vám exkluzivní, česky komentovaný přenos přímo z Paříže, na náš hlavní kanál MAGNA_TV!

 

21. 9. 2018 je to pověstné datum, které rozhodne o postupující zemi na BlizzCon 2018, ale také o nejlepším týmu Evropy jako takové.

 

WORLD CUP

Overwatch World Cup má před sebou zastávku v Paříži kde se proti sobě utkají Německo, Velká Británie, Polsko, Holandsko, Itálie a Francie. Francouzská zastávka je zároveň tou poslední, základní části světového šampionátu a tudíž to budou i poslední 2 týmy, které doplní dosud postupující šestici – Jižní Korea, Finsko, USA, Kanada, Čína, Austrálie.

Největšími favority na postup budou bezpochyby hráči Francie, jejichž squad je složen z většiny hráčů Overwatch League, tedy nejprestižnější ligy. Není radno podceňovat ani Spojená království jejichž roster obsahuje rovněž spoustu zvučných jmen. Naše zraky se však budou ubírat k jediné zemi z V4 regionu a to je Polsko. Polsko se s odřenýma ušima probojovalo do této fáze World Cupu a podle příspěvků na Twitteru tohoto týmu, to rozhodně nehodlá vzdát. Nutno podotknout, že většina hráčů reprezentující Polsko je aktivní i v naší lize V4 Overwatch Series, takže jim rozhodně přejeme hodně štěstí, no a uvidíme jak to zítra dopadne.

(obrázek via OW World Cup)

EU Contenders Finále

Finálový zápas nejprestižnější evropské ligy bude následovat hned po skončení zápasů z WC. Evropská část farmářské ligy Overwatch League zná dva nejlepší týmy, které postoupily do finále a podobně jako v případě WC skupin i tady se bude jednat o poslední část soutěže. Všechny regiony již znají své mistry jen Evropa stále ne. Kdo poctivě a pravidelně sledoval přenosy na Magna TV, během základní části tak ví, že postupujícími týmy do finále se stali severští Angry Titans a ryze francouzský tým Eagle Gaming. Oba celky oplývají obrovskými kvalitami a nejeden z hráčů bude jistě naverbován do OWL. Lehkými favority z hlediska statistiky se v tuto chvíli stávají AT neboť neprohráli jediný zápas a po celou dobu základní části působili suverénnějším dojmem. Mnozí však mohou říct, že Eagle hráli těžší skupinu a svůj postup si tak zasloužili více. Ať je to tak nebo tak, zítra se rozhodne, který z těchto dvou týmů je lepší.

 

Nám nezbývá než Vás pozvat 21. 9. 2018 od 12:00, na exkluzivně česky komentovaný přenos MAGNA TV!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!