Velký krok pro Magnu

Každý rok po prázdninách jsme s Magnou přichystali nějakou tu novinku či změnu. To, co se chystá letos, však nemá obdoby! Organizace MagnaTeam vstupuje do nové sezóny s vervou a to, co chystáme, potěší nejen fandy původního konceptu Magna TV.

NOVÝ WEB!
Jistě jste si všimli, kde se momentálně nacházíte. Doma na židli, říkáte?! Omyl! Vítejte na novém webu Magna TV, mediální složky organizace MagnaTeam, prostřednictvím něhož Vás budeme informovat o veškerém dění v organizaci, sdílet komunity jednotlivých projektů, nebo třeba osobní poznatky, názory a zajímavosti. Je to tak, Magna TV web bude sloužit nejen ke spojení organizace jako takové, ale také jako informační portál, který Vám nabídne zajímavosti z esportu, nebo osobní blogy jednotlivých streamerů. Chceme Vám být prostě blíž a sedět s Vámi doma na té židli. 

NOVÝ TEAM STREAMERŮ!
Většina z Vás již zřejmě ví, že Magna není jenom online stream. Našim prvním projektem byl sice 24/7 kanál na Twitchi, nikdy to však nebyla pointa a účel naší organizace. Chtěli jsme se Vám jako Magna ukázat a zvolili jsme proto primární platformu pro LIVE stream.

Neskutečně nás potěšilo, kolik lidí si nás za ty 2 roky všimlo a kolik z Vás nás podpořilo v naší cestě. Náš cíl se rázem posunul na další level. Nešlo už jen o podporu esportu. Cítili jsme potřebu Vás potěšit. Bohužel nešlo všechno tak jako jsme plánovali a původní koncept 24/7 streamu zanikl. Ne však v našich srdcích.

TRAMTADADÁ!

Za zvuku fanfár Vás informujeme o novém týmu streamerů, se kterým již nebudete tápat, co sledovat! Stream je pro Vás připraven na každý den a o víkendu dokonce den celý. No a na čem jiném stavět nový tým streamerů, než na pevném základu. S radostí Vám můžeme oznámit velkolepý návrat několika známých tváří, které jste kdysi vídali dennodenně. A kdože se to objeví na Vašich obrazovkách? Nápovědu se soutěží máte již u nás na FB, tak neváhejte a běžte hádat (je to docela ez). Všichni streameři se Vám budou postupně představovat na kanále MagnaPUB. Cože?! Že tam ještě nemáš follow? Neváhej to napravit!

 

NOVÁ SEZÓNA V4 LEAGUE!
Nezapomínáme ani na aktivní esports složku Magny, která se rozjela během tohoto roku. Není žádným tajemstvím, že proběhlá, inaugurální sezóna V4 Overwatch Series měla velký úspěch. Nejenže jsme pokořili rekordní hranici sledovanosti na hlavním kanále a získali tak partnerství s Twitchem, ale taktéž jsme získali rekordní diváky na kompetitivním Overwatchi CZ/SK jako takovém. Jenom samotné finále viděly desítky tisíc z Vás a to nemohlo zůstat bez odezvy. Podařilo se nám také navázat spolupráci, jako první organizaci v Česku, s profesionálním sportovním klubem. Společně s Oceláři Třinec jsme v červnu letošního roku uspořádali grandfinále na hokejovém stadionu Werk Areny a výsledek už vlastně znáte. Rozhodně bylo na co koukat. Záznamy z finále najdete ZDE.

Úvodní sezóna měla všehovšudy úspěch jak u hráčů, tak u firem a sponzorů, kteří se rozhodli ji podpořit. S radostí tak oznamujeme příchod nové sezóny, která se tentokrát rozdělí na zimní a letní část. No a zimní máme za dveřmi. Pro všechny fanoušky této série můžeme oznámit, že začínáme již v září! Zhruba v polovině měsíce si odehrajeme baráže o postup či sestup z jednotlivých tierů, následně kvalifikace pro nové týmy, no a v říjnu už nás nebude nic brzdit před samotnou ligou!

V4 HOTS SERIES
To ale není vše! Bacha na Karla Vlacha neboť do konceptu V4 přichází i nová hra. Jedná se rovněž o hru od Blizzardu a jsou to Heroes of the Storm! Inaugural season téhle hry proběhne v zimní sezóně a podle čísel se rozhodne, zda pokračovat. Že je v Česku málo týmů? Pche, tohle už jsme slyšeli i u OW. Nenecháme se zastrašit. Magna je tu od toho aby esports podporovala, ne aby na něm vydělávala. Budeme rádi, když podpoříme další hru, která zde zatím nemá plně hodnotnou kompetitivní scénu. A když dáme s Poláky a Maďary hlavy dohromady, věříme, že se tahle MOBA hra stane turnajově mnohem populárnější. Stejně jako v OW i v HOTS bude platit systém několika tierů. Dostat se do finále může i úplná lama a kdo ví, třeba je ta lama budoucí Snitch. Tak na co ještě čekáš kápo?! Běž trénovat a shánět tým, aby sis třeba i ty vychutnal atmosféru Werk Areny!

 

OW Contenders – WORLD CUP – HGC
Spolupráce s Blizzard entertainment kvete a kromě vysílání nejprestižnější evropské ligy ve hře Overwatch, připisujeme také licenci na komentovaný přenos HGC. Věříme, že si společně užijeme oba velkolepé turnaje a doufáme, že přijdete český/slovenský stream podpořit a my tak budeme moci v této činnosti pokračovat.

 

1 komentář: „Velký krok pro Magnu

  • Září 4, 2018 (10:08 pm)
    Permalink

    Konyho Fifa je stejně nejlepší. Nikdo na něj nemá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!