Ve 12. sezóně Overwatche se můžete vyhnout více hráčům

Blizzard dává hráčům Overwatch jeden slot navíc, aby označili toxické hráče, kterým se chcete vyhnout v Competitivu. V sezóně 12 Blizzard zvýšil počet slotů Avoid as Teamate. Funkce Avoid as Teammate se tedy rozšiřuje ze 2 slotů na 3.

„Jak jsme slíbili při zavedení této funkce, sledujeme efekt Avoid as Teammate na gameplay a čekací doby“ napsal na serveru Overwatch zástupce společnosti Blizzard. „Po přečtení zpětné vazby a dešifrování dat si myslíme, že přidání slotu pomůže hráčům těšit se z  Overwatche a současně udržuje časy čekání rozumné.“

Blizzard v dubnu implementoval funkci Avoid as teamate s událostí Overwatch Archives. Tato funkce byla testována na PTR od konce března. Avoid as Teamate by mělo být cestou k tomu, aby se hráči vyhnuli spoluhráčům, se kterými už nechtějí hrát, přestože nedělají nic, co by se dalo reportovat. Třeba v případě, že spoluhráč si stále stěžuje na to, abyste switchli postavu  – ale nikoli toxickým způsobem – nebo jen neustále šíří v týmu špatnou atmosféru. Nenahlašujte tyto hráče, stačí se jim zkrátka vyhnout.

Vývojáři se obávali, že by to mohlo mít vliv na časy čekání u Competitivních her, neboť hra se bude aktivně snažit vyhýbat určitým hráčům v konkrétních šestičlenných družstvech.  Nebyl to ale problém pro hráče s průměrným elem, kde se nachází většina hráčů, ovšem u hráčů s úplně nenižším či nejvyšším rankem by mohla čekací doba přerůst únosnou hranici.

Blizzard bude i nadále vydávat varování hráčům, kteří byli ‘‘avoidnuti‘‘ mnohokrát. Tito hráči mohou zaznamenat delší než průměrný čekací čas kvůli počtu hráčů, kteří s nimi nechtějí hrát.

Overwatch využíval tlačítko Avoid Player, ale často bylo zneužito k vyhnutí se dobrým hráčům v enemy teamu. Avoid as teammate, je skvělou alternativou a také způsobem, jak udržet dobré hráče ve Vašem týmu.

Používáte tlačítko Avoid as Teammate aktivně? Napište nám do komentářů.

2 komentáře: „Ve 12. sezóně Overwatche se můžete vyhnout více hráčům

 • Září 5, 2018 (11:51 am)
  Permalink

  Tlačítko avoid player se asi hodí ve vyšších třídách ale v goldu to bude stejně k prdu to by jsi nejraději půlku lidí zakázal 😀
  KAždopádně pro vyšší ligy je to určo Plus 🙂

 • Září 5, 2018 (1:09 pm)
  Permalink

  Ja by som tam dal minimálne 10 ľudí, nie len 3 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!