VÁNOČNÍ GIVEAWAY!

Bystřejší si již určitě všimli, že jsme na našich soc. sítích oznámili vánoční soutěž o ceny! Co můžeš získat a co proto udělat?

 

Jako každý rok i letos jsme si s Magnou přichystali vánoční giveaway o hodnotné ceny. Tento rok je však něčím jiný. Během roku se nám povedlo navázat nová partnerství a právě proto bude Magna Claus štědrý. Letos to nebudou balíčky do Hearthstone, Gift karty a dokonce ani Magna merch (pro tento rok beznadějně vyprodán a získat se dá jen sbíráním bodů na PUBu).

 

Každou adventní neděli máme pro Vás přichystaný jeden exkluzivní balíček našich partnerů. Součástí balíčku jsou originální reklamní předměty, ale také herní vybavení jako podložka pod myš. Zúčastnit se můžete naprosto jednoduše. Stačí když si zajdete na naše FACEBOOK STRÁNKY, najdete jeden z příspěvků (nejlépe všechny), které mají stejný nebo podobný obrázek jako je náhledový obrázek u tohoto článku a napíšete pod něj herní periferii, kterou byste rádi viděli pod stromečkem. Můžete komentovat pod každý ze 4 příspěvků až do konce Vánoc, abyste měli co možná nejvyšší pravděpodobnost na výhru. Pak už stačí prokazatelně sledovat náš facebook a komunitní kanál na Twitchi a máš vše co potřebuješ aby ses právoplatně zúčastnil.

 

Na Štědrý Den zveřejníme všechny 4 šťastlivce, které vylosujeme skrz random generator a následně jej budeme kontaktovat za účelem poskytnutí údajů k zaslání. Spoustu lidí je líných něco napsat, protože si myslí, že nemůžou vyhrát, ale jedno vám řeknu. Když se nezúčastníte, nevyhrajete určitě. Nám to pomůže a vy si můžete obohatit Ježíška. Tak proč to nezkusit? Jdi do toho, zúčastnit se může naprosto každý, fanoušek i hater!

 

GL & HF VŠEM! Díky našim partnerům!

 

 

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!