V4 OW Kvalifikace

V4 Overwatch Series začne již za pár dní a kromě základních informací o lize, které jste se mohli dočíst v první novince, přinášíme i souhrnné info okolo kvalifikací. Kdo se může do kvaldy přihlásit, co dělat když máte jinou sestavu než minulou season, co dělat jako nový tým. To všechno se v tomto článku dozvíte.

Co dělat když jste hráli inaugural season:

Jestliže jste se jako tým zúčastnili inaugural season V4 Overwatch Series, máte nyní 3 možnosti.

  1. Zůstat v tieru kde jste (neplatí pro týmy, které chtějí hrát baráž, jsou automaticky dosazeni do vyšší ligy nebo změnily sestavu.)
  2. Odehrát baráž a podle ní se posunout nebo zůstat (platí jen pro týmy – Stampede, Rebels, Kocci, Bite Gaming, iNvolute)
  3. Odehrát kvalifikaci a znovu se podle ní rozřadit. (Všechny týmy, včetně těch, co hrají baráž, mají tuhle možnost. Týmy, které změnily soupisku o 3 a více hráčů mají povinnost hrát znovu kvalifikaci, vyjímaje týmy z T1)

 

Nehrál jsem minulou season ale tuto hrát chci:

Tato kategorie se dělí na ty z Vás, kteří máte tým a ti, kteří teprve hledáte.

  1. [MÁM TÝM] Přihlásím se s týmem do bracketových kvalifikací a podle výkonu v nich budu rozřazen do ligy.
  2. [NEMÁM TÝM] Přihlásím se do MagnaDraftu, dostanu tým a s ním se přihlásím do kvalifikace podle níž budu rozřazen do ligy. Pokud se s přiřazeným týmem nestihnu přihlásit a odehrát kvalifikaci, automaticky budu přiřazen do T3.

 

KVALIFIKACE

Kvalifikace budou, stejně jako minulý rok, pomocí bracketu. První proběhne již 25. 9. 2018, ale další budou následovat podle počtu zájemců. Registrace do kvalifikací budeme otevírat co nevidět. Není povinnost hrát baráž, pokud máte novou sestavu nebo se cítíte na lepší umístění, můžete jít do znovu do kvalifikace, ale můžete také spadnout níž. Pamatujte také, že pořadatelský tým V4 OW Series má stále v rukou tzv. Wild Cards, pomocí kterých jsme schopni přesunout tým z jednoho tieru do druhého za účelem větší vyrovnanosti ligy.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!