V4 MAGNADRAFT

Do you want to play V4 Series and still don’t have a team? Sign up to the MagnaDraft!

MagnaDraft is the way how to find a team if you are soloplayer. Just fill the form below and we will assign you to the right team ! Are you able to play with Polish, Hungarian, Czech or Slovakian players? Are you able flex or prefer some special position? Let us know! We know, which team needs you!

Forever alone? We will help you find out a new squad, new group of teammates and maybe a new friends! You can sign up V4 Series or other tournaments with them and that’s how we do it! We are looking forward to you!

 


MagnaDraft je speciální způsob jakým jsme schopni ti najít tým. Stačí vyplnit formulář na jehož základě tě přiřadíme do adekvátní kompozice. Jsi schopen hrát s Poláky, Maďary, Čechy nebo Slováky? Jsi schopen doplnit tým nebo preferuješ jednu specifickou roli? Dej to dole pod článkem na vědomí! Víme, kdo tě potřebuje!

Nemáš kamarády? Pomůžeme ti najít novou groupu teammatů a možná i nové přátele! Můžete se spolu přihlásit do V4 Series a pokud si sednete, třeba i jiných turnajů. A to se vyplatí!

Vyplň formulář, těšíme se na tebe!

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!