TIERY PRO V4 OW SERIES

Dámy a pánové, kvalifikace rozřadila týmy do jejich tierů. Úplný přehled tohoto rozřazení Vám přinášíme právě v tomto článku.

V této fázi turnaje budou týmy zápasit se všemi ostatními ve svém tieru.

 

Systém turnaje

Sezoná 1 je rozdělena na zimní a letní část. Týmy budou hrát 2x BO3 vždy na dvou mappoolech (rozvrh bude oznámen později). Jako první se bude hrát zimní část, která započne 1. listopadu 2018, jako druhá pak letní část, jenž začíná kolem dubna 2019.

Všechny body ze zimní části budou připočteny k letní části a týmy s největším počtem bodů na konci sezony, se kvalifikují na grandfinále! Pamatujte, že přihlášení do turnaje je stále otevřené a to i během celé zimní části! Registrovaní bez kvalifikace začínají v T3, nebo mohou být vybráni jako tzv. „divoká karta“ do tieru, kam by měli patřit.

 

Vyplňte formulář a přihlašte se do ligy

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se zeptat adminů na oficiálním discord.gg/MAGNA (všichni kapitáni zde rovněž musejí být a bude jim udělena role „V4 OW Captain“), přečtěte si také pravidla, která budou dokončena a zveřejněna ve finální podobě před začátkem turnaje.

Nyní si představíme tiery sezony 1:

Kvalifikace nám ukázaly, že tato sezona by mohla být mnohem lepší, než ta předchozí a my se rozhodně těšíme. Přejeme hodně štěstí a také mnoho zábavy všem týmům. Užijte si hru a hrajte v duchu fair play.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!