Squad builder : Levný tým na začátek FIFA 19 z Italské ligy

FIFA 19 se pomalu blíží, proto je třeba pomalu začít uvažovat, co budete hrát na začátku hry. Málo kdo má asi ambice hned na začátku hry kupovat ty nejlepší hráče, protože jejich ceny budou naprosto přemrštěné. Začněme tedy hezky při zemi se starting 11 z Italské ligy.

(obrázky via FUTHEAD)

Brankář:

Sirigu by měl být stále velmi hratelným golmanem s relativně vyrovananými staty. 51 Speed je navíc dostačujicí k rychlému vybíhání, proto jej můžeme na začátek vřele doporučit.

Obrana:

Mario Rui a Cancelo na krajích obrany zaručí na začátek hry dostatečný pace po stranách za relativně málo coinů. Možná Cancelova karta bude ze začátku patřit k těm dražším, ale předpokládám, že to nebude nic na co by se nedalo vydělat hodinkou pohodového tradingu.  Na středu jsem pak zvolil Marcana a Romagnoliho obě tyto karty mají krásné defenzivní čísla a pace tak akorát na začátek tohoto ročníku.

Záloha:

Na CDM jsem vybral Alana a Emre Cana jejich čísla na DEF a PHY by z nich měli dělat hráze o které se roztříští útočné vlny soupěřů. Na stranách volím osvědčeného Castilleja, který byl loni velmi hraný v La lize a letos tomu nebude jinak, s tím rozdílem, že se přesunul do Série A. Druhým krajním záložníkem je El Shaarawy, který je statově velmi podobný jako již zmíněný Španěl. Na CAM bych doporučil Bonaventuru, naprosto vyrovnaná karta se slušným passingem a driblingem by Vám měl poskytnout možnost kontrolovat střed hřiště, střílet góly ze střední vzdálenosti, vytvářet šance a efektivně pressovat.

Útok

Polský Arkadiusz Milik vypada jako karta, která se na začátek hraní bude docela hodit. 83 shooting a 74 physics by mu měli stačit k tomu, aby byl všestraný útočník schopný střílet góly přes obrany, které budou protivníci skládat.

Další levné týmy naleznete zde.

Napište mi do komentářů koho byste v tomto týmu vyměnili a pokud máte zájem o další novinky o FIFĚ 19? Tak se připojte k FB skupině FIFA 19 CZ/SK !

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!