Služby

KOMENTOVÁNÍ HERNÍCH UDÁLOSTÍ

Hledáte profesionální komentář pro svou herní událost (zápas, turnaj, liga, exhibice)? Chcete, aby Vaše herní události oslovili více diváků? Tak to jste na stránkách Magny správně. Máme za sebou již 3 roky zkušeností s komentováním. Za tu dobu jsme komentovali hry jako Dota2, Hearthstone, CS:GO, FIFA, League of Legends, Overwatch a mnohé další. Lze se domluvit i na propůjčení našeho hlavního kanálu MAGNA_TV, kde je již více než 12 tisíc sledujících. Dotazy či poptávky po komentování směřujte na magna.tv@magna-tv.cz .

ORGANIZOVÁNÍ TURNAJŮ

Nabízíme profesionální organizaci herních lig, či turnajů na lokální, národní, ale i mezinárodní úrovni. Naše služby zahrnují jak navržení konceptu turnaje či ligy a zajištění hladkého průběhu, tak i marketingový a PR servis, který zaručí, že se o vašich událostech dozví obrovské množství diváků a fanoušků. Lze také pořádat turnaje pod záštitou naší organizace, proto se nemusíte bát za námi přijít s Vašim projektem i pokud nemáte zajištěné financování projektu. Vždy rádi pomůžeme všem, kteří chtějí posouvat kompetitivní hraní v našem regionu (střední Evropa) na novou úroveň. Oslovte nás na magna.tv@magna-tv.cz

REKLAMA NA MÍRU

Využijte také možnosti propagování vaší společnosti či projektu na různých platformách, které Vám MagnaTeam nabízí. Lze použít reklamu na kratší, či delší časové období s použitím jedné nebo i všech složek Magny. Využijte příležitost oslovit desetitisíce mladých lidí skrze reklamu na našich kanálech, webu a sociálních sítích. Oslovte nás na magna.tv@magna-tv.cz a my Vás rádi seznámíme s jednotlivými dosahy.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!