Sisake: Jak bylo na For Games

Před několika týdny jsem mohl díky Magně na jeden den navštívit veletrh videoher For Games. Potkal jsem spoustu nových lidí, seznámil jsem se osobně s Magna streamery, potkal naše skalní fanoušky.

Co se týče našeho stánku, tak ten jsme měli společně s kluky od Natec Genesis, od kterých jste si tam mohli zakoupit jejich herní periferie, a ESA a myslím si, že jsme měli jeden z nejúspěšnějších stánku na For Games, jelikož se tam neustále něco dělo. Za celý 4 dny proběhlo nespočet turnajů v nejrůznějších hrách, ať už například 1v1 v LOLku nebo v Overwatchi, turnaj ve hře Fifa 19, kterého se zúčastnili jak hráči našeho streamovacího týmu, tak i poloprofesionální hráč Patýno, dokonce i jeden turnaj ve hře PUBG.

 

 

Jelikož se snažím vytvářet content na YouTube, tak jsem celou akci natáčel a v mém nejnovějším videu u mě na kanále se můžete podívat, jak to vypadalo.

Celou akci jsem si velice užil a ještě jednou bych chtěl moc poděkovat Magně, že jsem mohl být součástí něčeho takhle velkého a doufám, že si to někdy zopakujeme.

Sisake

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!