PUBG Contenders League

Ahoj, já jsem Sisake a na Magně streamuju často PlayerUnknownBattlegrounds neboli PUBG. Kromě toho, že jsem vášnivým hráčem téhle royalovky, jsem také jejím sledujícím. Před nedávnem proběhla kvalifikace do prestižní ligy, tak se pojďme mrknout jak to dopadlo.

 

Na konci předminulého a začátku minulého týdne probíhala kvalifikace do PUBG Contenders League (2. nejvyšší liga v PUBG).

 

Do turnaje se přihlásilo 328 týmů, mezi kterými nechybělo ani spoustu českých v čele s týmem Inside Games, za který hrál známý streamer a bývalý profesionální hráč PUBG Spajkk. Kvůli takovému množství přihlášených týmu museli pořadatelé toho turnaje udělat i předkolo, ze kterého do 1. kola postoupilo nejlepších 256 týmů.

 

Předkolo i 1. kolo turnaje se odehrálo v sobotu 12. ledna. Následující den, tedy v neděli 13. ledna, probíhalo 2. a 3. kolo. Zde bohužel skončilo několik českých hráčů a bohužel i tým Inside Games, což bylo velkým zklamáním.

 

Do posledního, 4. kola se probojovalo 32 celků, z toho 2 české – VIKURVI a Trust Universe. K tomu navíc 2 týmy s českými zástupci, hráč Okko se svým týmem Moonwolf a Freekill s PENGUINS. Squady byly rozděleny do 2 skupin, ze kterých postupovalo nejlepších 7. naštěstí pro oko českého diváka, česká reprezentace byla rozdělena rovnoměrně, a tak se bylo na co koukat.

V pondělí jsme mohli sledovat tým VIKURVI a Moonwolf. Kluci z týmu VIKURVI ve složení PiXeL1K, Odstranovac, Zampeek a sundej_boty naprosto dominovali své skupině a skončili na děleném 1. místě. Bohužel to byl jediný český tým, který se probojoval do PUBG Contender League. Tým Moonwolf skočil na smolném 10. místě.

 

V neděli jsme sledovali tým Trust Universe a PENGUINS s Freekillem, bohužel ani jeden z českých hráčů nepostoupil. I tak je to pro český PUBG Esport naprosto skvělý úspěch a klukům přeji i za Magnu spoustu štěstí v dalších turnajích.

 

Celý turnaj streamoval Mazarin1k, kde jsem tento turnaj sledoval i já, panovala tam krásná nálada a bylo vidět, jak celý chat fandil a hnal dopředu naše kluky do posledního zápasu.

 

Jaký názor máte vy na tento český úspěch?

 

(photos via StarLadder)

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!