První týden Magny v číslech

Magna má za sebou první týden v nové sezóně a hned na začátek se sluší poděkovat naprosto všem, kteří jste ji sledovali na Twitchi, Facebooku, ale i tady na webu. Jste všichni obrovští páni a Vaší podpory si nadevše vážíme. Tento článek bude pouze důkazem toho jak moc skvělé publikum Magna má. Dozvíte se kolik views jsme zaznamenali na jednotlivých frontách. Možná víte, že většina esports a gamingových organizací taková čísla nikde neprezentuje ba naopak, chrání si je jako to největší tajemství za oponou. My však víme, že diváci jsou nejdůležitější složkou naší organizace a když jste v tom s námi měli byste i Vy vědět, jak úžasně si vlastně vedete.

WEB

Začněme webem. Stránky, na kterých se právě nacházíte byly spuštěny v pondělí 3. září tedy přesně před týdnem. Jejich obsah a koncept jsme pro Vás chystali celé prázdniny a doufali jsme, že naši práci oceníte. Přesto jsme se s našimi odhady návštěvnosti a views drželi docela při zemi. Vaše reakce na stránky byla však tak velkolepá, že si zasloužíte dlouhý potlesk ve stoje – 5 405x jste za první týden klikli na odkaz, který začínal www.magna-tv.cz . Tohle číslo v nás vyvolává ještě daleko větší chuť pro Vás obsah na tomto webu vytvářet!


(zdroj: Google analytics)

FACEBOOK

Na Facebooku jste byli také aktivní. Věříme, že tomu napomohli i soutěže, které jsme tento týden pořádali. Jeden z Vás byl odměněn dárkovým poukazem na 20 euro od Blizzardu a další šťastlivec získal Magna Triko. Gratulujeme. A věříme, že budete náš facebook sledovat i nadále.

TWITCH

A konečně naše dva Twitch kanály troufnete si tipnout o kolik views vzrostlo číslo Magna TV a MagnaPUB za první týden nového fungování? Na MagnaPUB to bylo 6 484 a na Magna TV dokonce rekordních 6 725. Když k tomu přidáme, že jsme tento týden ani nevýsílali žádný komentováný turnaj nebojím se tato čísla označit za naprosto fenomenální! Určitě této statistice pomohl také návrat dvou bývalých streamerů, Nebriona a Scrya, ale nesmíme ani opomenout Zaumerův Placement stream na TV, kde rozdával Suby. Nebojte se nic, tento týden se opět můžete těšit na další dva návraty na PUBU a další rozdané Suby.


(zdroj: Socialblade)

Doufám, že jste se sebou spokojeni, my určitě ano a ještě po desáté Vám chceme moc poděkovat za podporu a věříme, že Vás nezklameme a společně posune Magnu zase o obrovský kus dál, protože když tomu budeme společně věřit, dokážeme cokoliv. Děkujeme!

1 komentář: „První týden Magny v číslech

  • Září 10, 2018 (2:41 pm)
    Permalink

    Jen tak dál. Držím palce … Sice už není čas na twich, tak aspoň obcas sleduju fb a web. Máte mou plnou podporu Moto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!