Problémy ve World of Tanks

Váš streamer Nocni_Jezdec se rozhodl sepsat krátkou zkušenost s podporou pro hru World of Tanks. Pohodlně se usaďte a na závěr nezapomeňte zanechat komentář s Vašim názorem na danou problematiku.

Hráčská podpora. Pro naprostou většinu hráčů bývá nejdůležitějším prostředníkem při řešení nejrůznějších problémů.

Ve většině her se kterými mám zkušenost mám velmi pozitivní názory na tuto formu služby vydavatele k hráčům a ve většině případů se můj problém dokázal vyřešit.

Ano občas to trvalo déle, ale občas byl samotný problém vyřešen dříve než se očekávalo. Možná  si říkáte, vždyť od toho hráčská podpora je a já s vámi souhlasím ale vše by bylo v pořádku kdyby se nejednalo o hru firmy WarGaming.net. Ti  z Vás kteří se hrám od WG nějakou dobu věnují možná postřehli, že problému okolo WOT přibývá a já jsem se rozhod přilít benzínu do ohně tímto článkem. Vše začalo takhle.

Ve WOT jsem velitelem klanu a potřebovali jsme s mými zástupci uspořádat poradu pro členy klanu a jelikož všichni nemají facebook tak jsem rozeslal mezi všechny aktuální členy klanu soukromé zprávy ve znění „Ahoj dne 17.11.2018 to jest tato sobota proběhne od 20:00 do 21:00 klanová porada a od 21:00 do 22:00 ofenzíva potřeba účast co nejvíce lidí Díky

Všechno v naprostém pořádku nezdá se Vám ?? Ano v pořádku zpráva na to má velitel klanu právo. To jsem si taky myslel dokud mi pár minut po odeslání poslední zprávy nevyskočilo in-game okno při pokusu napsat do chatu čety ať si dají bitvu, že si musím něco zařídit.

Nejsem nijak dobrý angličtinář, ale poslední větu jsem si přeložil jako „Prosím kontaktujte zákaznickou podporu pro odstranění vašeho potrestání.“

Tak jsem učinil a napsal jsem na Podporu hráčů.

a Výsledek ? Takovýhle výsledek jsem opravdu nečekal. Odpověd vygenerovaná robotem a pomoc žádná.

Když už problém trval přes týden, rozhodnul jsem se podporu kontaktovat znovu za chyby v pravopise se omlouvám psal jsem to opravdu silně vytočen.

Odpověd přišla den poté a co se nestalo

Opět robotická odpověď která absolutně nevyhověla mým potřebám, které jsem psal při druhém topicu na podpoře.

V současné době můj chat ban trvá a podpora stále nekomunikuje a přemýšlím jak svůj problém vyřešit protože fakt, že jako „PLATÍCÍMU HRÁČI“ se mi nedostane ani regulerní odpovědi mě uráží. Nepopírám, že jsem vždy byl „příkladným“ hráčem a občas jsem i někomu přes chat vynadal ale nikdy jsem nebyl banem na chat potrestán, zatímco hráči kteří ve hře podvádí zakázanými modifikacemi dostávají bany na účet po prvním zjištěném přestupku na 24 hodin, pokud v podvádění pokračují je jejich trest zvýšen na 1 Týden a až na TŘETÍ PŘESTUPEK JE uvalen Ban Permanentí. Nejsem si jistý jak tuto situaci řešit lépe, proto pokud máte někdo nápad nebo podobné zkušenosti neváhejte se se mnou spojit v diskuzi .

Mějte se nejlépe jak umíte a přeji hodně štěstí ve hrách i životech

Noční_Jezdec

 

(Zdroj: World of Tanks)

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!