Predikce Ratingů FIFA 19: FC BARCELONA

Již několikátá Konyho predikce a tentokrát žádné troškaření, ale hned celý tým. Zajímá Vás jaké ratingy by mohli mít hráči FC Barcelony, koho čeká největší upgrade a které karty dostanou downgrade. Tak čtěte dál.

Začněme od brankáře Marc André Ter Stegen bojoval až do konce minulého ročníku La ligy a o Zamorovu trofej, kterou nakonec nezískal. Přesto se jedná o jeho nejlepší sezónu v brance Barcelony. Očekávám lehký upgrade jeho statů a větší přihlédnutí k jeho hernímu stylu.

V obraně nezůstane kámen na kameni, jediný koho se změny nedotknou bude podle mě Jordi Alba, kterému zůstane hodnocení z konce loňského ročníku. Samuel Umtiti jde rok od roku dopředu a na úspěchu Francie na MS měl velký podíl, lze připomenout třeba jeho semifinálovou braku, která nasměrovala Francii do finále. Vedle něj je druhý stoper Gerrard Pique, který se dočká naopak lehkého snížení statů, jeho výkony nejsou nikterak slabé, ale ani nevyčnívají z řady. Na pravé straně působí už třetí sezónu Sergi Roberto a musím říct, že na mě tenhle Barcelonský univerzál dělá větší a větší dojem, osobně bych jeho kartu hodnotil minimálně číslovkou 84, ale jak znám EA rating systém pokud se upgradu dočkáme bude minimální, proto ponechám jeho kartě konzervativní číslo 83.

Záložní řada také dozná lehkých změn. Coutinho působící zleva dokazuje od prvních zápasů v Barceloně, že je muž na svém místě a letošní sezóně jeho výkony ještě víc gradovaly. Proto jsem se rozhodl zvýšit lehounce staty z konce posledního ročníku a posunout jeho číslo na 88.  Sergio Busquets a Ivan Rakitič zůstanou podle mě na svém, co bych ale vypíchl je Rakitičův defending, ten musí vzrůst, aby reflektoval, že Valverde často používá Raktiče obdobně jako Busquetse jako defenzivní štít. Ousmane Dembelé nezažil zrovna snovou první sezónu v Barcelonském dresu, ale od startu této sezóny mu to střílí a to by se mělo projevit na ratingu, opět očekávám lehký upgrade.

A konečně útok. O Leovi Messim a jeho statech si můžete přečíst podrobný článek zde. Luis Suaréz pomalu, ale jistě vyhasíná, ne že by nedával žádné góly, to ne, ale jeho dynamika práce s míčem a zabijácký instinkt zkrátka už nejsou na tak vysoké úrovni jako když do Barcelony přišel, proto volím lehký downgrade.

Napište mi do komentářů jaký další tým byste chtěli zpracovat, uvidíte, že reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

Líbila se Vám tato predikce a zajímají Vás další novinky o FIFĚ 19? Tak se připojte do naší FB skupiny FIFA 19 CZ/SK.

2 komentáře: „Predikce Ratingů FIFA 19: FC BARCELONA

  • Září 6, 2018 (4:23 pm)
    Permalink

    Vem si na paškál Man United 🙂

  • Září 8, 2018 (2:11 pm)
    Permalink

    Uděláš i Arsenal?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!