Predikce ratingu do FIFY 19 : Kevin De Bruyne

Další hráč, kterého jste si vyhlasovali je nejlepší nahrávač v Evropě a také zvolený nejlepší playmaker uplynulého ročníku Kevin De Bruyne. Hráč, které skvěle pasujedo Guardilova systému a jediné, co mu veřejnost vytýká je málo početná střelba. Pojďme se tedy podívat jak mu jeho výkony pomohou zvednout staty v následujícím ročníku Fify.

Když se daří, tak se daří a to je důvod proč lehce zvednu čísla v kolonce rychlostí. De Bruyne sice není nějak vyhlášený sprinter, ale zároveň v rychlostních soubojích nikdy nějak moc nestrádá.

Akcelerace                                               79

Rychlost sprintu                                     77

Střelba to je trochu kritická kategorie, jak jsem v úvodu poznamenal. Ne snad, že by De Bruyne neuměl vystřelit, to rozhodně ne. Jenže minimálně střelbě z dálky se dlouhodobě  moc nevěnuje a to i přesto, že ukázal na MS, že mu ani tohle nedělá problém. Je to asi podobný případ jako u centrů Lea Messiho, není to v tom, že by to neuměl, jen to prostě moc nedělá a když to moc nedělá Fifa rateři dávají nižší čísla, takže nějakou střelbu přes 90 nelze očekávat.

Poziční hra                             87

Zakončování                          85

Síla střely                               86

Střely z dálky                         87

Voleje                                      83

Penalty                                    78

Passing, neboli kategorie, kde by měl podle svých statistik mít Kevin nejvyšší číslo ze hry. Když se koukám na jeho upgradovanou základní kartu z Fify 18, tak s většinou statů v kolonce přihrávek musím souhlasit, kromě uplně posledních čísel. Tam bych přidal jak na rotaci, tak především na dlouhé přihrávce. Strašně mě baví, jak dokáže De Bruyne hledat spoluhráče přes půl hřiště a to ať už vzduchem tak i po zemi.

Vize                                         92

Centrování                            92

Přesnost PK                          85

Krátká přihrávka                 92

Dlouhá přihrávka                88

Rotace                                    87

 

Dribling. Co můžeme říct o De Bruyneho vedení míče? Určitě to není nejlepší driblér všech dob, ale ani dribling nepatří k jeho slabinám. Celkově si myslím, že v kolonce driblingu se nedočkáme žádných přehnaných změn za mne bych pouze lehce zvedl rovnováhu, protože v této kolonce mi přijde podhodnocený.

Hbitost                                   81

Rovnováha                            79

Reakce                                   90

Kontrola míče                      87

Dribling                                 89

Vyrovnanost                         85

A opět trochu méně důležitá kategorie u hráčů zaměřených na útok. Na druhou stranu já osobně ocením když SOZ hráči umí zachycovat míče a vyhrávat souboje. A De Bruyne není určitě hráč, který by byl v defenzívě uplný břídil. Takže souhrnné číslo alespoň   lehce nad 50 by mohl mít. Na co bych upozornil nejvíc je hrozně nízký rating přesnosti hlaviček, který se podle mě musí alespoň o trochu zvednout.

Zachytávání                           60

Přesnost hlaviček                 60

Obsazování                           35

Zákroky ve stoje                   55

Skluzy                                     40

Už teď můžeme říct, že De Bruyneho karta vypadá skvěle, chybí už jen fyzička, která z něj udělá alespoň podle mě jednu z nejkomplexnějších karet ve hře. De Bruyne podle mě zaznamená zvýšení téměř ve všech kategoriích fyzičky nejvíc pak v kolonce síla a defacto se tím stane minimálně na začátku hry totální must have kartou pro všechny, kteří budou stavět Premier League a budou to chtít někam dotáhnout.

Výskok                                   69

Výdrž                                      88

Síla                                         75

Agresivita                             69

 

A zbývá už jen finální rating. Myslím, že z průběžných čísel je všem jasné, že se De Bruyne přidá k nejlepším základním kartám ve hře a podle výkonů na hřišti zcela zasluženě. Všem, kterým velmi rychle po vydání hry padne tiše závidím, protože jeho hodnota bude astronomická. Když ještě přidám, že rating jeho slabší nohy zůstane na 5 hvězdách a triky na 4 bude se reálně jednat o nejlepšího záložníka hry, který se vyrovná i některým ikonám.

Zajímají Vás další novinky o hře FIFA 19 nebo byste chtěli znát více predikcí ratingů hráčů do nadcházející sezóny? Tak se připojte k facebookové skupině FIFA 19 CZ/SK !

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!