Overwatch Free to Play?

Váš streamer Carhas se rozhodl sepsat krátkou myšlenku nad Overwatchem a jeho F2P módem. Pohodlně se usaďte a na závěr nezapomeňte zanechat komentář s Vašim názorem na danou problematiku.

Zdravím přátelé,

začala nám nová sezóna v Overwatchi s pořadovým číslem 14 a to hned 2 hodiny po ukončení té předešlé. Je to porvé kdy přestávka byla tak krátká, ale můžeme spekulovat, že je to načasované kvůli startu nové sezony OWL. Ta startuje za necelých 6 týdnů. Bohužel po pár balance změnách, tu stále vidíme Goats metu. Ale to není to o čem chci psát.

Posledních pár dnu slyšíme ze všech stran o tom, že Overwatch a CoD4 možná půjdou do režimu free to play. Pro Blizzard a Activision by to měl být další logický krok k získání nových hráčů. Ekonomika těchto dvou her už teď funguje, u Overwatche na lootboxech a CoD4 na battle passech. Teď se se možná ptáte, jestli jsou ještě hráči které tyto hry zajímají. Podívejte se na CS:GO, po přesunutí na free to play, měla hra za prosinec 10 milionu nových uživatelů. Podle analytiků to prospěje nejen CoD4, ale hlavně Overwatchi a to hlavně profesionální OWL. Fortnite dokazuje, že to funguje, kdy jen za minulý rok utratili hráči kolem 3 miliard dolaru na skinech a battle passech ve hře.

 

Napište nám do komentářů na FB, co si o tom myslíte vy?

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!