Mikolas bude hrát za Inaequalis

Nová krev pro League of Legends v Inaequalis! Magna streamer, hráč a také komentátor League of Legends, Lukáš „Mikolas“ Benda kterého jste mohli dlouhou dobu vídat na kanále MagnaPUB, v rámci eSuba.Vodafone AcademyESA 3E ligy, nebo také letos s námi na For Games. Mikolas potvrdil spolupráci s tuzemským týmem Inaequalis (Inaequalis je esport tým, který vznikl v roce 2011 původně pro komunitu StarCraft2, v současné době patří k nejaktivnějším ve všech odvětvích – pozn. redakce) a to jak jinak, než skrze League of Legends.

 

 

„Rád bych oficiálně oznámil, že jsem se stal součástí týmu Inaequalis z.s.! Věřím, že mi to zásadně pomůže v mém rozvoji a doufám, že i já budu pro Inae přínosem!

 

Mikolas se k esportu dostal původně prostřednictvím Counter-Strike: Source, později působil jako manažer multi-klanu iNfected Gaming a v současné době se věnuje streamování League of Legends a také mladičkého battle-royal titulu Ring of Elysium, kde se v první sezóně, která právě skončila, probojoval mezi top100 hráčů hned na dvou servrech – EU a NA.

 

Více o Mikolasovi najdete na jeho PROFILU nebo jeho osobním WEBU.

 

(photo via Inaequalis)

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!