MAGNAPUB 2.0

Od pondělí 3. září otevíráme na kanálu MagnaPUB novou kapitolu. Pro Vás diváky je připravena hromada contentu a daleko větší počet aktivních streamerů. V tomto blogu se dozvíte, kdo a co na Vás na pubu čeká.

Jak mnozí z Vás ví, kanál MagnaPUB se vyčlenil pro běžné streamy určené široké divácké obci. Držet kontinuální aktivitu na kanále se však nedařilo na úrovni, na které jste si zasloužili. O prázdninách jsme však naplánovali takový příval streamů, který nikdo z diváků jednoduše nemůže ignorovat. Každodenní streamy se tedy vrátí a my věříme, že počet streamů bude už jen narůstat.

Co se týče streamerů  bude jejich počet na začátku sezóny roven číslu 9. Můžete se těšit hned na dvě staronové tváře, dva úplné nováčky a pět tváří, které si můžete pamatovat z minulé sezóny. Informace a profily streamerů najdete v sekci NÁŠ TÝM .  Již teď, ale můžeme slíbit, že toto číslo bude velmi rychle narůstat. Jednáme totiž s dalšími nováčky, ale i bývalými streamery.

Co se týče streamovaných her, jejich počet na streamu se také velmi zvedne. Už klasicky se můžete těšit na FIFU v podání Konyho a Pištiče, daleko větší zastoupení bude mít pak v programu třeba League of Legends nebo třeba Hearthstone. Nově se také na Pubu představí World of Warcraft, Gwent nebo celá řada akčních her.

Jak můžete číst výše, lákadel je opravdu celá řada. Celý tým streamerů se pro Vás navíc bude snažit vytvořit maximálně přátelskou atmosféru. V součtu všech těchto faktorů věříme, že komunita na našem v pořadí druhém kanále poroste rychleji než kdy dříve. Nezbývá tedy, než Vás všechny pozvat ke sledování a popřát příjemnou zábavu v nové sezóně streamování, která, jak všichni doufáme, bude tou nejlepší sezónou vůbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!