Magna na For Games

Od 25.10 začíná na pražském letňanském výstavišti veletrh her a výpočetní techniky 4Games, na kterém samozřejmě Magna nesmí chybět a nesmíte u toho chybět ani Vy!

Pokud se akce můžete zúčastnit přímo na místě určitě se musíte zastavit na stánku, který budem sdílet Magna a studentská esports organizace ESA. Připraveno je pro Vás řada doprovodných turnajů her o ceny a také exkluzivní hosté. Také pro Vás připravujeme řadu herních, vizuálních, ale i zvukových zážitků.

Když to máte do Prahy daleko nebo se Vám jen nechce platit vstupné, tak také nemusíte zoufat. S Magnou budeme totiž průběh celé akce streamovat na hlavním kanálu Magna TV, kde se Vám pokusíme co nejvíc autenticky zprostředkovat naše zážitky, ale také zážitky našich hostů a aktérů turnajů.

Kromě našich streamerů a členů organizace, Zaumera, Konyho, Sisakeho, Driskeho, Pištiče, Mikolase nebo Scrya, se akce bude účastnit celá řada známých tváří jako třeba karetní hráči Czechcloud, Woolfram nebo třeba Faeli, známí streameři jako třeba Miken nebo Johny97. S některými s těchto zajímavých tváří Vám zprostředkujeme rozhovory nebo je posadíme za streamerský počítač Magny.

Na místě pro Vás budeme mít připravených hned několik napráskaných počítačů, na kterých si budete moci jen tak zahrát nebo se na nich účastnit i miniturnajů, které pro Vás chystáme ve spolupráci s ESOU. Na těchto strojích se můžete těšit na tyto tituly: COD, Hearthstone, Overwatch, FIFA 19, CS GO, LOL, Kingdom Come nebo třeba Fortnite.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!