League of Legends partner program startuje

Riot Games včera oznámili, že startují zcela nový partnerský program s tvůrci video kontentu z League of Legends.

League of Legends Partner Program je od včerejška v early accessu. A creatoři již mohou zažádat o zapojenní se do programu, kde mohou získat nové zdroje infotmací o hře, ale i odměny.

Jedinou odměnou, kterou však můžete získat okamžitě je skin – Po přijetí do programu budete obdarováni chroma skinem pro Divine Sword Ireliu. Získate skin pro sebe, tedy pokud ho již nevlastníte, ale i přístup k novým chroma skinům pro své diváky. Skiny, které získáte pro diváky se budou měnit po každém patchi.

Zdaleka nejdůležitější součástí programu je pak zvýšení růstového potenciálu. Každý schválený člen bude mít přístup k partnerským zákulisním rozhovorům a chatům s Q&As. Riot své partnery také zveřejní na svých sociálních sítích a dalších oficiálních kanálech, což zásadně zvýší dosahy jednotlivých členů programu. Navíc budou členové přizváni k exclusivním Riot eventům.

Kromě toho plánuje Riot také spolupracovat s některými tvůrci, aby odhalili komunitě nové projekty, včetně aktualizací championů a nových postav.

Chtěli byste se zapojit do partnerského programu? Napište nám do komentářů.

(zdroj: https://dotesports.com/league-of-legends/news/riot-is-kicking-off-a-partnership-program-with-league-content-creators)

 

(obrázek via Riot Games)

1 komentář: „League of Legends partner program startuje

  • Září 7, 2018 (2:41 pm)
    Permalink

    Ponuka je to rozhodne zaujímavá, ale bude to mať zmysel aj pre menších tvorcov?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!