Karetní víkend na Magně!

Dámy a pánové, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat speciální víkend plný karetních her. Hearthstone je obohacen o novou expanzi, vyšel nám Artifact a před nedávnem také nový Gwent a MTG. Všichni naši streameři si již oblíbili jednu z těchto her, rozhodli jsme se to spojit se soutěží, pro nás a co víc, i vy můžete získat skvělé ceny 😉

 

Hearthstone

Magna TV kanál na Twitchi vznikl zejména díky obrovské komunitě Hearthstone hráčů. Tu samozřejmě nenecháme ležet ladem a přestože u nás HS již není tak časté, stále ho máme rádi a celá řada streamerů se mu věnuje na svých osobních kanálech. Hearthstone je všemi známá karetní hra společností Blizzard Entertainment. Ta k tomu využila svého geniálního universa Warcraftu a máme skvělou karetní hru. Reprezentant Magny v Hearthstone bude v karetním víkendu NebRioN! Co myslíte, má šanci na úspěch?

 

Gwent: The Witcher Card Game

Kdo z nás někdy nehrál Witchera. Vlastně, kdo z nás někdy nehrál Gwent? Skvělá karetní hra, která vyšla v plné kráse teprve nedávno. Celá je zasazená do světa Andrzeje Sapkowskiho a tudíž má hned celou řadu věrných fandů, kteří hru pravidelně „mastí“. Že Gwent neznáš, říkáš? Vůbec nevadí, přijď se podívat na Woolframa v rámci karetního víkendu a ten ti pomůže hru bez problémů pochopit.

Artifact

Nejnovější přírůstek do rodiny karetních her je Artifact: Dota 2 Card Game. Jak už z názvu vyplývá, tentokrát budeme využívat universum společnosti Valve, konkrétně hru Dota 2. Artifact je zřejmě nejsložitější (hned po MTG) karetní hra, kterou budeme v karetním týdnu hrát. Náš streamer a komentátor Carhas, kterého jsme zvolili za reprezentanta v Artifactu, bude mít tedy velmi nelehký úkol. Nejenže musí hru představit oku diváka, ale musí i vyhrát challenge karetního víkendu, což nebude vůbec jednoduché. Pamatujte, že jakmile se do hry dostanete, chytne Vás a nepustí.

 

MTG Arena

Magic The Gathering Arena vyšla již před nějakou dobou. Pár streamerů na PUBu a osobních kanálech si tuto pecku zahrálo, ale nemělo to od vás příliš ohlas. To vůbec nevadí. Je to matka karetních her tohoto druhu. Je to kompetitivní online hra plná zvratů a zajímavých situací. Kdo nezná Magicy, jakoby nebyl. A pokud chceš být, navštiv kanál Dellyria během karetního víkendu. Ano, je to tak, Váš oblíbený Petr „Dellyrium“ Zahradníček se vrací na scénu spolu s karetním týdnem a MTG.

 

Dalším účastníkem pak bude náš streamer Alialun, který pak bude mezi všemi hrami nenápadně brouzdat a bude skóre sbírat napříč všemi herními tituly.

 

Magna TV

Tak tohle je čtveřice statečných. Čtveřice streamerů a jejich karetních her, které si zvolili pro náš speciální týden. Nezbývá než přiblížit pravidla, kterými se bude soutěžit a hlavně také způsob, jakým můžete vyhrát i vy.

  1. Soutěží se ve všem, co je dostupné ať už je to aréna, draft nebo ladder od 18:00 do 22:00.
  2. Soutěžící, který hitne během streamovací doby nejlepší skóre je vítěz!
  3. V případě remízy následuje další jedna hra, pokud i potom bude stav nerozhodný, tak se bude pokračovat dokud jeden z hráčů neprohraje.

„Magno, Magno, to zní skvěle, ale jak můžu vyhrát giveaway já?“

Jednoduše! Vy můžete vyhrát ceny od naších partnerů pouze tím, že budete hlasovat pro hru/hráče na Facebooku. Pokud to bude právě Váš favorit, který na konci víkendu vyhraje, půjdete do slosování, ze kterého vybereme 1 – 2 šťastlivce, kteří získají na Vánoce nějaký ten gear navíc. Navíc bude probíhat speciální soutěž na jednotlivých kanálech. Abyste věděli, že má smysl se dívat, jak si kluci vedou, pravidelný účastník na streamech Magny o tomto víkendu bude odměněn speciálním výběrem.

 

Veselé Vánoce!

 

 

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!