Hráč vydělal 5 milionů hraním Fortnite!

Morgausse získal astronomických $225 000 (v přepočtu 4 950 000 Kč)  za vítězství ve finále Fortnite Summer Skirmish

11 bodů, tolik přesně stačilo Morgausseovi k vítězství ve finálovém turnaji na Fortnite Summer Skirmishi na festivalu PAX West a odnesl si neskutečných $225 000.

Někteří z nejlepších světových hráčů soutěžili ve víkendovém turnaji. Cesta za vítězstvím vedla přes několik kvalifikací v předchozích dnech až do finále hraného sedmy-zápasovou sérií, která určila konečné pořadí.

Na příčce nejvyšší se umístil Morgausse, který prožil obrovské emoce bezprostředně po té, co byl vyhlášen vítězem. Nejdřív byl naprosto zmražen, aby záhy pocítil obrovskou úlevu a mohl oslavit zisk $225,000. Navíc už předtím získal dalších $25,000 za Victory Roayle.

Závěr turnaje také znamená ukončení letošní Summer skirmish season, což je osmi týdenní akce, která mezi výherce rozdělila $8 milionů dolarů. Tato série sloužila jako zkušební období pro Epic Games, kteří dodávvají, že v první soutěžní sezóně Fortnite rozdají hráčům $100 milionů dolarů.

Co si myslíte o astronomickém dotování turnajů v PC hrách Vy? Napište nám do komentářů.