Hallowed Blight incoming

Jistě víte že dnes začíná nový event na Dead by daylight Od 20:00 Který můžete sledovat na kanále přímo u streamerky Sallymera ale ještě předtím s ní můžete podebatovat o změnách a novinkách u nás na kanále MagnaPUBU a tady pro vás je malá ochutnávka toho co se bude dít!

Hallowed Blight – je název nového eventu který nám napoví o entitě která je jak už jistě víte spřízňená se zabijáky.
Tento event bude spočívat ve sbírání nektaru z rostlin .. Takzvaných Petals – je dost pravděpodobné že se tak bude jmenovat offering který bude umožňovat spawnout víc těchto nových objektů ve hře ze kterých survivoři budou moci sbírat nektar aby naplnili své lahvičky, ano je to tak budou to nové objekty nikoliv upravené generátory. Jedna lahvička má 3 části kde když se dostanete na hranici jak už první druhou nebo naplníte lahvičku celou tak o nektar nepřijdete ale pokud máte jen třičtvrtě té jedné části o nektar přijdete pokud zemřete. Zabijákům se toto stát nemůže protože nemohou umřít ovšem mají na mapě jen pár háků a na každý znich může pověsit nepřítele jen jednou pro získání nektaru takže na naplnění jedné lahvičky potřebuje 6 x pověsit nepřítele na 6 různých háků to opravdu nebude tak jednoduché !

A tohle všechno se vyplatí podstoupit ne ? Potřebujete získat 15 částí (to znamená 5 plných lahviček) za Survivora a k tomu dalších 15 částí za killera a pak si můžete vybrat jakou část z jakého skinu so za to chcete vyměnit nebo ! Si zvolíte jeden celý unikátní skin ? (10 částí je na jednu část skinu)
Ale nebojte se to není všechno Všechny skiny z tohoto eventu už nadobro zůstanou v Obchodě a budou získatelné za tzv. Auric Cells které jsou in game placená měna ! Takže nakonec budete moci získat úplně všechny a ani k tomu event nepotřebujete ale proč nezískat jeden zdarma a užít si spoustu zábavy s přáteli ? Přijďte se podívat na náš stream nebo na kanál Sallymery !

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!