Forza X Games by Sisake

Série Forza X Games je za námi a Sisake si pro Vás přichystal krátký článek spolu s vlogem, který natočil v naší poslední zastávce, pražské Flóře.

 

Ahoj, já jsem Sisake a dnes bych Vám chtěl říct o akci Forza X Games, která se konala minulý víkend v pražské Floře. Magna tuto celou akci streamoval, takže pokud jste o to přišli, neváhejte se podívat na záznam na twitch kanále.

Na této akci se konaly závody ve hře Forza Horizon 4. Byl to poslední závod z menší serie, předchozí zápasy se konaly v Brně a Ostravě. Celou serii zastřešila firma Comfor, která se soustředí na prodej elektronických doplňků k Vašemu počítači. Samozřejmě mezi jednotlivými soutěžními jízdami si mohli náhodní kolemjdoucí vyzkoušet profesionální závodní křeslo, na kterém přihlášení závodníci hráli.

O organizování jednotlivých závodů se starali kluci z organizace ESA, která se snaží o zpopularizování e-sportu mezi běžnými lidmi a především mezi vysokoškolskými studenty. Dorazili i známí streameři Magny, jako je například Zaumer, Mikolas, “já” Sisake, ale i nové tváře ve streamerském týmu, jako EmyAle. V obchodním centru akce zaujala i starší publikum, které tento typ sportu viděli nejspíše poprvé.

Z akce jsem udělal video, které můžete najít na tomto odkazu: https://youtu.be/uVwF-WsdcXY. Doufám, že se vám video bude líbit a určitě vás rád potkám na příští akci od Magny.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!