Harmonogram na For Games

Začíná For Games, na co se můžete těšit? Již dnes začíná herní veletrh For Games a tým Magny bude samozřejmě u toho. Na našem stánku čeká bohatý program, ale ani vy, co se na For Games nedostanete, nemusíte zoufat, protože dění na stánku budeme po celou dobu konání veletrhu streamovat na našem kanále.

 

Startujeme už v 9:30 rozhovorem s Jaromírem Rozsívalem, který nám očima hlavního pořadatele přiblíží Esport Student Zone a spolupráci s esport subjekty jako ESA, Magna a Ovachamp.

V 10:15 bude následovat přibližně hodinový turnaj Teamfight Tactics a poté 1v1 CS:GO AIM turnaje. Od 13:00 se můžete těšit na další rozhovor, tentokrát s Tomášem Zajícem z Avastu. Hlavním tématem bude projekt bezpečnosti internetu. Jako další na programu je od 14:00 rozhovor se zástupci MUNI a VUT, na který naváže komentovaný exhibiční duel těchto univerzit. Čtvrteční program uzavřeme turnajem ve Warlocs od 17:30.

 

Pátek startujeme v 9:30 turnajem v Apex Legends a rozhovorem se zástupci ESA a Ovachamp. V 11:00 zahájíme rozhovorem s kapitány další exhibiční duel univerzit, tentokrát UHK vs VŠB. Ohledně Project Republic se dozvíte více ve 14:45. V 16:00 přichází na řadu další turnaj ve Warlocs a také rozhovor s streamerem a komentátorem Mishkin. A páteční program končí turnajem v Apex Legends od 17:00.

 

 

V sobotu začneme v 9:30 rozhovorem se zástupci Magny a následovat bude turnaj v Teamfight Tactics. Pokračovat budeme v 11:15 dalším rozhovorem, tentokárt s P. Šimoníkem z VŠB. Od 11:45 nás čeká TECH BOX od Genesis a X-Diablo. A od 12:15 pro nás má ESA připravené nějaké komentované překvapení! Další TECH BOX, tenrokrát od Fractalu bude následovat v 15:00 Rozhovor s influencerem a MagnaTwo přijde na řadu od 15:30 Program na sobotu uzavírá od 17:00 Overwatch Titan Challenge.

 

Nedělní ráno bude odstartováno turnajem v FIFA a dalším rozhovorem s influencerem. V 11:15 následuje rozhovor s Jakubem Boudou, českým spisovatelem a recenzentem počítačových her. Závěr celého For Games bude v duchu Starcraftu. Od 12:00 bude probíhat komentovaný přenos mezinárodního turnaje ve Starcraftu 2.

 

Za tým Magny se na vás těšíme, ať osobně na našem stánku, nebo na streamu. hhtp://www.twitch.tv/magna_tv

 

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!