FOR GAMES 2019

Blíží se herní festival For Games a Magna bude opět u toho, tentokrát v rámci Esport Student Zone! Už příští měsíc, tedy konkrétně 17.10. – 20.10.2019, se bude ve veletržním areálu PVA EXPO Praha konat už 8. veletrh videoher a interaktivní zábavy. Tým Magny ve spolupráci s Esports Student Association a Ostrava Championship pro vás má nachystaný opravdu bohatý program.

Určitě se zastavte u našeho stánku, protože na vás čekají různé turnaje o ceny, za které děkujeme našim partnerům, všelijaké soutěže, exhibiční zápasy mezi univerzitami a spousta další zábavy. Na našem stánku nebude chybět ani nějaké to občerstvení a určitě si můžete i pokecat s členy týmu Magny.

Čekají nás také rozhovory se zajímavými osobnostmi okolo herní scény. Těšit se můžete například na manažerku herní společnosti Madfinger Games (Shadowgun: Legends, Unkilled a další), spolumajitele firmy Warhorse Studios Daniela Vávru (Kingdom Come: Deliverance), nebo na manažera světoznámé české společnosti Avast Software. A aby to nebyly jen vážné rozhovory z řad úspěšných vývojářů, tak pro vás máme připraveny také rozhovory s několika známými streamery a youtubery.

A co bude na našem stánku opravdu skvělé? Budete si moct nakoupit bezva herní příslušenství a vybavení za veletržní ceny! Takže se za námi určitě zastavte a můžete si být jisti, že si tento veletrh opravdu užijete a odnesete si od nás nejen skvělé zážitky, ale i nějaké to herní nářadí.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete na For Games dostavit, tak z toho stále nemusíte být vůbec smutní. Všechno, co se bude odehrávat na našem stánku budeme streamovat na našem hlavním kanále Magna TV, kde se budou konat různé giveawaye, takže od nás můžete něco zajímavého vyhrát i z pohodlí domova. Brzy spustíme soutěž o vstupenky na ForGames, proto sleduj náš web a facebook a třeba se právě ty staneš šťastným výhercem!

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!