Finále RS:S ligy na VŠB-TUO

V sobotu se uskuteční finále VŠB-TUO ligy v Rainbow Six: Siege a my se Vám postaráme o stream na twitchi i facebooku!

Vysoká Škola Báňská – Technická Univerzita Ostrava pořádá turnaj v Rainbow Six: Siege, který probíhá od 20.10.2019 a již tuto sobotu, tedy 30.11.2019 od 9 hodin proběhne offline finále, kde výherce dostane věcné ceny v hodnotě kolem 8000 Kč, přitom díky sponzorům se k přihlášení do turnaje neplatilo žádné startovné. Do turnaje se zaregistrovalo celkem 19 týmů plus dva týmy byly pozvané přímo na sobotní finále. Pozvánku přímo na finále si vysloužily týmy Lan Party Hotel a Fadee Gaming, jelikož jsou úspěšní i na Evropské scéně. Ostatní týmy se musely probojovat ze 4 skupin, ze kterých vždy jen první tým se dostal do čtvrtfinále.

První kolo čtvrtfinále proběhlo 24.11.2019 mezi týmy Cyber Gaming a Všetci Milujeme Phoenixe, kdy postoupil do semifinále tým Cyber Gaming. Druhé kolo čtvrtfinále se odehrálo dne 27.11.2019 mezi týmy JRC Dark Tigers a Pyctomix, které vyhrál tým JRC Dark Tigers a tím si zasloužil postup do sobotního finále. Oba zápasy čtvrtfinále byly streamované na twitch kanále e-sport VŠB-TUO twitch.tv/esportvsb.

Na sobotním offline turnaji tedy proti sobě změří síly JRC Dark Tigers vs. Lan Party Hotel a Cyber Gaming vs. Fadee Gaming, následně potom oba výherci budou hrát proti sobě a budeme znát vítěze. Hrát se bude klasicky stylem 5v5 na mapách Bank, Border, Club House, Consulate, Coastline, Villa, Kafe a komentovat celé finále budou Michal „mishek“ Kabele a Pavel „Tučňák“ Kristian.

Celé sobotní finále budeme streamovat na našem twitch kanále, youtube, ale i facebooku, takže aby vám nic neušlo, tak 30.11.2019 od 9 hodin buďte připraveni na twitch.tv/magna_tv.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!