FIFA začíná už 19. září

Od 19.9. Začínají na Magně velkolepé streamy FIFY. MagnaPUB bude jeden z prvních kanálů, který bude mít ke hře  přístup a proto bude obrovská část týmu streamovat právě FIFU. V tomto článku se dozvíte, co budete tento týden objevovat s našimi streamery: Konym, Pištičem, Richiem a nováčkem DriskeCZem.

Jak stojí výše začínáme již dnes. Třetí sezóna FIFY na Magně začne už ve 20:00 a otevře ji symbolicky streamer, který má FIFY na Magně odstreamováno nejvíc – Kony. Tento týden Vás s Konym čekají hned dva FIFA streamy a bude Vás od začátku hry provázet základy Tradingu a offline hraním v Ultimate teamu.

Zítra 20.9. v 15:00 otevře FIFA streamy streamer, kterého jste mohli v minulosti na MagnaPubu vídat s různýmy hrami – Richie. Provede Vás novými módy, kterými FIFA 19 přímo překypuje.

Pokus jste fandové online hraní FUT určitě laďte MagnaPUB ve čtvrtek v 19:30, kdy se představí poloprofesionální hráč FIFY Pištič a bude zkoumat gameplay proti ostatním hráčům.

Další přírůstek do streamerského týmu DriskeCZ se představí poprvé 21.9. v 17:30 a bude Vás provázet populárním příběhovým režimem Cesta tento týden uvidíte hned dva díly příběhu Alexe Huntera, Kim Hunterové a Ashleyho Williamse.

Věděli jste, že i Darwy je fanda nejpopulárnější série her na světě? Ano i on se tento týden představí netradičně s novou FIFOU a bude prozkoumávat nové možnosti v režimu kariéra, kde je letos přidaná i oficiálně licencovaná Liga mistrů. Těšit se na něj můžete 21.9. od 20:30

Tento týden se můžete tedy těšit na spoustu streamů nové FIFY, u které pokryjeme s našim týmem všechno, co Vás může zajímat. Těšte se! Uvidíme se již dnes v 20:00!

Co budete první hrát v nové FIFĚ vy? Napište nám do komentářů. A pokud Vás zajímají další novinky ze hry FIFA 19 přidejte se k facebookové skupině FIFA 19 CZ/SK.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!