FIFA se vrací na Magna TV !

Magna TV je jedním z nejstarších kanálů na českém Twitchi. Od doby, kdy byl založen zažil jak velmi úspěšná, tak méně úspěšná období. Jednu dobu se i držel v TOP 10 těch nejsledovanějších českých kanálů. Za dobu své existence se zde vystřídala celá škála různých her a jednou z nich byla i nejúspěšnější herní série světa – FIFA.

Poslední FIFA, ktera byla na TV více streamována byla FIFA 17. Divaci a fandové tohoto fotbalového simulátoru však už nemusí smutnit. FIFA se totiž do programu na Magna TV velkolepě vrátí a to už  28.9. – tedy v den, kdy oficiálně vychází FIFA 19.

V pátek od 11 hodin se tedy můžete těšit na speciální stream plný FIFA ULTIMATE TEAMU, tipů a triků a především zábavy. Kony Vás v něm provede novým ročníkem ukáže další způsoby, jak ve hře vydělávat a odehraje několik zápasů.

Nebude to však poslední stream FIFY, který letos na TV uvidíte. Plánujeme pro Vás také streamování víkendové ligy nebo tradiční turnaj Magna streamerů. Takže zůstaňte naladěni na Magna kanály ať vám neuteče žádné kopnutí do míče.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!