Fenomén Apex Legends

Dámy a pánové vítám Vás u mého nového blogu, dnes se podíváme na novou hru s názvem Apex Legends. Je to BR (battle royale) hra, která je kombinací hry Overwatch a módu Blackout ze hry COD: Black Ops 4 a navíc je F2P.

Ve hře se nachází 8 hrdinů, z čehož 6 už máte odemčených od začátku a zbylé 2 si musíte koupit. Na rozdíl od většiny BR her, nezačínáte úplně s prázdnou. Každá z postav má speciální ability, které v boji můžete využít. Postavy se také dělí na role a vy můžete hrát za supporty, tanky, dps nebo specialisty, podobně jako v OW. Teamplay je v Apex Legends podstatným faktorem. Když jsem tuto hru zkoušel na streamu, hrál jsem sám a pořád to ke mně dávalo 2 random hráče. Nepřišel jsem na to, kde se nastaví, aby jste hráli sami, ale nejspíš je to vyloženě založeno na kooperaci s týmem. Budu rád, pokud mi tuto informaci zodpovíte v komentářích nebo se zastavíte na mém streamu. Odkaz na stream ZDE.,

Stane se z této hry nejhranější BR hra a překoná takové velikány jakými jsou Fortnite a PUBG? Já jsem jsem si pár her vyzkoušel a bohužel mě to osobně moc nezaujalo. Pokud jste ale milovníkem OW, CoD nebo Titanfall a Battle-Royale vám nevadí, určitě si ji oblíbíte.

Co se týče jiných streamerů, hra má na streamovací platformě Twitch hodně velký hype. Uvidíme s odstupem času, jestli si své hráče udrží a neskončí jako většina nových BR her a po zhruba týdnu od vydání ji bude hrát pouze malé množství hráčů.

Pro fanoušky Magny je dobrou zprávou, že se hry chytlo hned několik našich streamerů a kromě mého streamu jste ji mohli vidět také u Carhase nebo Mikolase, se kterými hrál Noční_Jezdec i papa ZAUMER. Na Magna TV se už teď chystá podcast na téma Apex Legends, jakožto velmi nadějné BR hry. Já a doufám, že i vy se určitě přijdu mrknout.

Váš Sisake.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!