Ecoo postupuje na WESG

Český Hearthstone tenhle víkend zažil také pár parádních úspěchů – Štěpán „Ecoo“ Mach z týmu eSuba se očividně dobře vyspal a hned tam zařízl dvojku. Podle jeho slov byla strategie celkem jednoduchá:

  • SMOrc
  • Žádný trénink
  • 2 kvalifikace
  • 2 výhry

Výsledek: Kvalifikován do Číny na WESG a do Německa na innogy CARDMASTER Series 2019, kterou pořádá TakeTV!

Co se týče WESG v Číně tak má tady Ecoo prioritu jasnou – přiletět a vyhrát. Kvalifikace za region Střední Evropy byla plná zvučných jmen, ale náš reprezentant se s tím krásně popral a celou kvaldou projel jako nůž máslem. Ve finále odstranil maďarského hráče Csonkalacika a zajistil si tak postup na Grandfinále do Číny s prizepoolem $190,000 USD.

Na innogy CARDMASTER kvalifikaci potkal ve finále svého spoluhráče Findana, ale ani tam se nedal a vykradl další slot. Finále se bude odehrávat offline v neděli 8. 12. 2018 ve spolkové zemi Severní Porýní – Vestfálsko. Jedná se o malebné městečko s 200 000 obyvateli a my jenom doufáme, že si Štěpán dovolenou užije. Tento životní víkend, po kterém musí být určitě hodně unavený, přece jenom ještě dlouho nedostane z hlavy a my mu přejeme, aby obě soutěže vyhrál!

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!