Nový PUBG Update

Ahoj, já jsem Sisake a chtěl bych Vám přiblížit nový velký update do hry PUBG.

Update vyšel 31. ledna na live servery a hodně toho bylo změněno. Byla přidána nová zbraň Bizon a spoustu dalších menších změn. Jedna z těch větších je přidání mapy Vikendi na Custom servery. S touto možností se spustil na webové stránce gll.gg (něco jako Faceit pro CS:GO) event s názvem GLL WINTER LADDER, který poběží 6 dní a hráči dostávají za umístění a killy určitý počet bodů, které se poté přenáší do tabulky. Po 6 dnech se tabulka uzavře a nejlepší hráči budou odměněni.

Teď se dostáváme asi k největší novince, která byl do hry přidána a tou je přidání attachmentu nazvaného Canted Sight. Díky němu můžete mít na zbrani 2 scopy. A to se vyplatí! Můžete mít například 4x scope a poté klávesovou zkratkou zbraň otočíte skoro na bok a tam se nachází scope podobný red dotu. Sám jsem to zkoušel a přijde mi jako dobrý nápad, akorát si na to musíte chvíli zvyknout. Celkově se mi tento update líbí a doufám, že bude více podobných updatů.

Jaký názor na to máte vy? Napište mi ho do komentářů nebo si o tom přijďte popovídat na můj stream, odkaz: twitch.tv/sisake.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!