Co postavit na začátek FIFY?

Nová FIFA se kvapem blíží a tak je čas začít přemýšlet, jaký tým bude radno postavit na začátek hraní FUT. Nečekejte, že která-koli extra OP karta v základních 5 nejlepších ligách bude levná. Přesto se budou dát najít i takové karty, jejichž ceny nebudou přemrštěné, ale jejich výkony na hřišti Vám umožní vítězný vstup do hraní. A přesně z takových karet budeme skládat týmy. Dva týmy (francouzská a španělská liga) najdete v tomto článku a pakliže chcete stavět BPL nebo Bundesligu podívejte se na níže vložené video. Tým z italské ligy pak naleznete v předchozím článku.

Francouzská liga

Začněme tedy Ligue 1, kde výběr není nějak zásadně veliký, přesto se nám podařilo sestavit docela slušný tým za potencionálně málo coinů.
Brankář: Lecomte
Obrana: Z leva Mendy, Mbodji (skvělých 87 na physics), Carlos a na pravé straně Rafael
Záloha: Z leva Gradel, Strootman, Cyprien, Sanson a vpravo Traoré
Útok: Nestárnoucí Mario Balotelli

Španělská liga

La liga letos překypuje jak těmi nejlepšími kartami, tak i těmi, které se dají hrát na začátku hry za dobrou cenu. Podobných týmu jako jsme vytvořili, vytvoříte ve Španělsku hned několik.
Brankář: Adán
Obrana: Z levé strany Gayá, Paulista, Murillo a vpravo Arias
Záloha: Opět zleva Guedes, Kondogbia, Wass a na pravé záloze Correa
Útok: Mariano

A pokud jste ani po zhlédnutí videa a dočtení článku neukojili svoji potřebu FIFA kontentu mrkněte i na video Hodnocení top 40 hráčů FIFY 19!

Napište nám do komentářů jakou ligu budete na začátku stavět Vy. Zajímají Vás další novinky o FIFĚ 19? Tak sledujte FB skupinu FIFA 19 CZ/SK . Nezapomeňte také, že 19.9 začínají streamy  FIFA 19 ULTIMATE EDITION na našem kanále MagnaPub.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!