Březen, na Magnu vlezem!

Třetí měsíc v roce 2019 je již v plném proudu a přestože zimní V4 Overwatch Series je již za námi, v rámci Magna TV máme stále bohatý program.

Měsíc březen je u nás plný esportu a zábavy. Naši streameři na Twitchi Vám i v novém roce přinášejí každodenní content plný jejich osobité zábavy a stylu. V rámci projektu Magna TV se však činíme i na hlavním kanále.

Někteří z Vás jistě viděli zahajovací závod v rámci série Forza X Games, který se konal 9. 3. 2019 v brněnském obchodním centru Olympia. Na naší TV jsme závody vysílali a záznam je stále k dohledání ZDE. V Brně to byl pouze začátek a pokud Vás závodní simulátory bavily, rozhodně si nenechte ujít pokračování série již tuto sobotu, 23. 3. z Futurum, Ostrava a 30. 3. z pražské Flory. Nemusíte však pouze pasivně sledovat. Můžete si přijet zajezdit přímo na místo a kdo ví, třeba i vyhrát skvělou cenu. Hraje se o profesionální, herní notebook Dell G3 v hodnotě 22.599 Kč, herní křeslo Trust GXT v hodnotě 3.699 Kč a také o herní set X-Gamer v hodnotě 3.397 Kč, se kterým hrají i naši Magna streameři.

Forza X Games je skvělou akcí společnosti Comfor s prvky esportu pro širokou veřejnost. Zazávodit si mohou přijít malí, velcí, staří či mladí, prostě opravdu všichni.  Rádi Vás uvidíme! 🙂 Více informací na stránkách Comfor.

Kromě Forzy máme v březnu co dočinění také s League of Legends či Hearthstone. Finále univerzitní 3E League v lolku je již rovněž za námi a v roli komentátora pro ESA nepůsobil nikdo jiný, než náš ostřílený lolkař Mikolas. Vysoké učení technické v Brně se ukázalo jako nejlepší univerzita zimního semestru a od nás putují samozřejmě zasloužené gratulace. S klukama z ESA to však není jediná naše společná akce tento měsíc.

Již tento čtvrtek, 21. 3. nás čeká celosvětově unikátní projekt, který dostal název Pohár rektora VŠB – TUO. Jak už z názvu vyplývá, bude se jednat o turnaj, ve kterém se zapojí i samotný rektor Technické univerzity v Ostravě. Mastit se budou karty, konkrétně Hearthstone a zahrát si může opět naprosto každý. S Magnou budeme u toho a celý turnaj těm, kteří se nebudou moct do Ostravy podívat, přineseme online na náš hlavní twitch kanál Magna TV. Univerzitní esports roste čím dál víc a s Magnou nás těší, že máme tu čest podílet se na tom.

Na závěr stojí za zmínku projekt, na kterém se s Magnou podílíme již nějaký ten pátek. Nese název Apexfan a jak již zřejmě tušíte je z oblasti nové battle-royale hry Apex Legends. Během března pokořily stránky, skupiny a discordy spojené s Apexfanem více jak 1000 lidí takže pokud jste fanoušky tohoto titulu, rozhodně je nezapomeňte navštívit popř. se přidat k naší komunitě! Chystáme pro Vás soutěže, turnaje a další super věci spojené s Apexem 🙂

Přidej se: https://www.facebook.com/PlayApexCZSK/

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!