Apex Legends Easter Eggs

Představení Apexu asi není potřeba, ale pokud by jste o to měli zájem, tak si skočte přečíst Sisakeho článek.

Tato nová Battle Royalka, která odstartovala ve velkém stylu je na světe jen několik dní a kromě 10 milionů hráčů, je v ní i mnoho zajímavých Easter Eggů, na které se spolu dnes podíváme.

První z nich je Nessie

Hráči Titanfallu či Titanfallu 2 by tohoto dinasourového plyšáka měli poznat neboť se v obou hrách nachází na každé mapě. Nessie je v Respawnu tak oblíbená, že dokonce v Titanfallu byla i jako odemykatelná insignie: https://titanfall.fandom.com/wiki/Nessie

Druhým tributem je plyšák psa

Na tento pelíšek můžete narazit v rohu Marketu a jak jde vidět někdo si s ním dal hodně práce. Není divu, protože se jedná o vzpomínku na zesnulého psa Lead level designera Jasona McCorda. Právě při práci na této hře jejich rodinná fenka Shadie onemocněla a krátce na to i zemřela ve věku 10 let. Plyšovou Shadie ve hře obklopují dvě fotografie z čehož na jedné je ona a na druhé McCord se svou ženou.

První kdo o tomto Easter Eggu informoval byl Kotaku a právě reakce McCorda na tento článek nám odhalila jeho celý význam. Na svém Twitteru dále uvedl: „Shadie was our best friend, and so I wanted her to live on in this little corner of the map. It legit makes me feel better to visit this area sometimes.“

Respawn dále potvrdil, že se ve hře nachází ještě jedna plyšová Shadie, ale tu už si prý máme najít sami. Ať už se vám to povede či ne je jasné, že Respawn si vytvořil hezkou tradici a snad se můžeme těšit na zvířecí plyšáky i v jejich následujících počinech.

Na závěr stojí za zmínku CZ/SK stránka a komunita, kterou jsme pro Vás založili a na které budete vždy v obraze, co je nového.

Odkaz na FB page: Apex Legends CZ/SK

Odkaz na přidružený web: APEXFAN.CZ

Vaše Emy_Ale.

(picture by Somewhat Awesome Games)

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!