Anthem demo očima Carhase

Nadcházející víkend nám opět přinese demo Anthem, které bylo možno testovat již týden zpět a to hráči, kteří maji hru již předobjednanou. Na začátek chci upozornit, že jde o build který byl více jak dva měsíce starý.

Pokud jste nebyli na mých streamech, pojďme se podívat, jak vypadal začátek dema. Po počátečních problémech kdy se hráči nemohli vůbec nalogovat do hry se dostaneme do startovací zony (hráč začíná na lvl10 a max mohl dosáhnout lvl15). Ihned dostaneme ukol kde budeme hledat a posléze investigovat artefakt. Nebudu se více rozepisovat ať novým hráčum nespoilujeme nadcházející zážitek ze samotné hry. Dále budete mít možnost jednoho strongholdu a freeplaye kdy si budete moc projít, proletět svět Anthem.

Osobně jsem měl problém na počátku s létaním, ale po pár pokusech mě naopak létání natolik zaujmulo, že prakticky jsem zůstaval už jen ve vzduchu dukud se mé trysky nepřehřály. Svět je nádherný, obrovská volnost doletět všude kam se zachtělo a atmosféra zničeného světa dodává hráči pocit, že je jeho součástí. Osobně jsem si vše prošel na easy mod, přece jenom už nejsem nejmladší, a mohu říci, že od hard a výše to bude pořádna výzva. Neskutečné možnosti custom svého javelinu jak barevnými kombinacemi a tak samotného gearu. Hra toho ale přinese o dost více a šílenci do hledání perfektního vzhledu budou mít svoje orgie. Co se týče kontentu, můžeme jen spekulovat, jak toho moc dostaneme na začátku. Mě samotnému trvalo udělat dva lvl zhruba 4 hodiny, max bude 30. Tím se snažim říct, že samotné levelování do max nám zabere dost času. Podle nedávného vyjádření Bioware, na začátek nás budou čekat 3 strongoholdy a něco jako “dungy“. Hra ma slušnej potenciál, tak doufejme v dostatek kontentu, aby se nestalo to, co Destiny 2 kdy hráči po měsíci neměli co dělat.

Pominu problém s logováním, dlouhé loading screeny a neustálé restartovaní hry. Tak samotná hra mě dost zaujala a určitě s ní strávím ne jeden večer. Autoři původní trilogie Mass Effect si dávají záležet na komunitě a naslouchají připomínkám, což jak často víme se moc nestává u ruzných AAA titulů. Podle vyjádření Bioware přídavky do hry mají být free – že by EA dostalo rozum? Uvidíme. Mikrotransakce mají být jen pro vzhled samotných javelinu, upozorňuji, budou se moci získat i ve hře samotné za různé challenge.

Tento víkend servery dostanou ten pravý záhul. Tak buďte trpěliví, ta hra za to stojí a doufejme, že po minulém víkendu se technici od EA a Bioware poučili a hra bude více smooth.

Váš Carhas.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!