8 NOVÝCH TÝMŮ DO OVERWATCH LEAGUE!

Koušete se po nocích do prstů a chybí Vám kvalitní gaming v podobě Overwatch League? Víte, co se děje „za oponou“ jedné z největších esports lig mimo sezónu? Týmy mění hráče, OWL sepisuje kontrakty s novými týmy a další novinky. Pojďme se na to podrobně podívat.

Nové týmy

Do další sezóny Overwatch League nastupují nové týmy. Potvrzeno jich bylo již minimálně 8 a liga, do které byl navýšen vstupní poplatek na celých $60M se tak rozrůstá a hned druhá sezóna tak aspiruje na dobytí esportu jako takového. Kdo, že to přibude do další sezóny OWL?

Amerika:

Vancouver (Vancouver Canucks), Toronto, Washington D.C., Atlanta

Evropa:

Paris

Čína:

Hangzhou, Chengdu, Guangzhou

Možná to ještě není úplně završené spektrum, přesto už nyní stojí za to trochu nahypovat nové týmy a z pozice Evropanů zejména ten francouzský! Oficiální start nové sezóny ještě nebyl oznámen, ale už nyní víme, že bude rozhodně o co stát. Blizzard se navíc nechal slyšet, že plánuje postavit v každém z uvedených měst Overwatch arénu, podobně jako v LA a budoucnost OWL by tak měla být v cestování jednotlivých týmů a hraní v domácím a venkovním prostředí, stejně jako v tradičních sportech.

Příště se podíváme na změny v současných týmech. Věděli jste, že třeba Shanghai Dragons vyměnili celý tým?! Napište mi do komentářů jestli Vás tenhle content zajímá a mám v tom u nás na Magna webu pokračovat.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!