10+1 OP karet FIFY 19

Sice ještě neznáme všechny nejlepší karty do nového ročníku, ale už teď můžeme s klidem označit 10 nejvíc OP klasických karet, které budou ve hře FIFA 19.

 1. Ronaldo

  Nic se nemění na místě prvním. Ronaldo zkrátka bude extra vyhledávanou a nejdražší kartou hry. Staty odpovídají predikci.

 2. Messi

  I na druhém místě bude situace nemění, ale z obrázků, které máme k dispozici vyplývá, že Messi dostane zvýšení celkových statů na 94! Jeho jednotlivé kolonky jsme však také doplnili tak, jako v predikci.

 3. Neymar

  Neymar, je sice nejvážnější adept na vytvoření nové kolonky SIM (simulování), ale to nic nemění na faktu, že měl úžasnou první sezonu v Paříži a jeho staty minimálně zůstanou na úrovni minulého ročníku.

 4. De Bruyne

  Kevin měl naprosto huge sezónu v Manchesteru City a na MS si také vedl skvěle, tohle bude jeden z nejlepších záložníků hry! Predikci najdete zde.

 5. De Gea

  Ani na pozici nejlpatnějšího golmana FUT se změna konat nebude. De Gea sice své kvality na MS nepotvrdil, ale United si zakladají na obranné hře a on je jedním z důvodů, proč dostávají tak málo branek.

 6. Hazard

  Eden je opět hráč s úžasným pacem a driblingem i letos bude velmi vyhledávaný. Možná dostane ještě lepší staty, vzhledem k jeho výkonu na MS.

 7. Bale

  Přestože jeho kartě kleslo hodnocení, jeho důležité staty naopak vzrostly! Třeste se před rychlonohým Walešanem.

 8. Salah

  Nejlepší střelec uplynulého ročníku PL v žebříčku nesmí chybět, na pacu má sice méně než loni i tak bude ale neprostý zabiják. A to hlavně kvůli zlepšenému shootingu. Jak moc se trefila naše predikce si můžete ověřit zde.

 9. Pogba

  Tank ve středu pole, stejně jako loni bude Pogba použitelný od CDM přes CM až na CAM. Bude bourat soupeře a míč mu neveme ani rozhodčí.

 10. Mbappé

  A konečně desátá příčka Kylian Mbappé. U něj stačí říct jen jeden stat pace 96 potřebujete něco víc?

 11. Varane

  Že Vám chyběli obránci? Napravíme, Rapha Varane sice nedostal celkový stat tak silný jako třeba jeho kolega z reprezentace Umtiti. Ale jeho karta přesto působí daleko lépe a s přičtením jeho monster výšky to bude bek, kterého budete chtít!

Jaké hráči budou nejvíc OP podle Vás? Napište mi do komentářů.
Máte zájem o další novinky ze hry FIFA 19? Přidejte se do FB skupiny FIFA 19 CZ/SK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jsme live! Přijď se podívat...
Momentálně jsme offline!